Slide # 1

Makijaże

Makijaże na sesje zdjęciowe Czytaj więcej...

Wizaż

Wizaż

makijaż i fotografia to moja pasja. Samouk, pasjonatka wizażu, koneserka kobiecego piękna... Czytaj więcej...

Slide # 3

Ambasadorka

Jako Ambasadorka Astor tworzę makijaże do publikacji... Czytaj więcej...

Slide # 4

Stylizacje

Uwielbiam makijażowe stylizacje, to niesamowite jak makijażem możemy wyrazić dany temat pracy, jak upodobnić się do "kogoś" lub "czegoś"... Czytaj więcej...

Slide # 5

Sesje zdjęciowe

Makijaż na sesje zdjęciowe. Współpracuję z fotografami przy sesjach zdjęciowych jako wizażystka... Czytaj więcej...

Obserwatorzy

czwartek, 1 listopada 2012

Kolejny mój makijaż :) hehe a raczej charakteryzacja Halloweenowa! została zrobiona na potrzeby innego konkursu u http://trustmyself-make-up.blogspot.com/2012/10/lime-crime-contest-konkurs.html
Po zrobieniu pierwszego makijażu na Halloween tak mi sie to spodobało, że szukałam inspiracji w internecie, podpatrywałam filmiki itp. No i mnie naszło :) Tym razem chciałam zrobić coś w rodzaju "Zombie"...trochę skóry, ran, krwi...Do stworzenia tego "makijażu" potrzebowałam kleju (wziełam ten do sztucznych rzęs) 1 potrójny listek papieru toaletowego :) hi hi, cienie-czarny, biały, czerwony, szary, zielony, fioletowy i chyba grafitowy :) czerwona pomadka, zageszczony sok (najlepiej czerwony) ja nie miałam więc wzięłam sok Cola (kolor brązowawy)hehe...czarna i biała kredka, eyeliner.
Bawiłam się przy tej charakteryzacji niesamowicie! Pierwszy raz robiłam taką, że trzeba było pobawić się trochę przy tworzeniu skóry, ran itp...No i oczywiście ten make up ma też swoją śmieszną historię :) ale to może innym razem Wam opowiem :)
Co do konkursu to do wyboru były dwa tematy: makijaż inspirowany wróżkami bądź Halloween.
Ja wybrałam ten drugi temat, ze względu na większy wybór niekonwencjonalnych metod wykonania, makijaż który nie upiększy a pokaże emocje! Oto efekt :


Co prawda nie mam go wykonanego krok po kroku ale mam nadzieję, że się spodobał i może któraś sie zainspiruje by wykonać pracę w podobnym stylu?

4 komentarze:

Dziekuję za wszystkie komentarze.
Z reguły staram się zawsze na nie odpisać i odwiedzić przy okazji Wasze blogi :)
Pozdrawiam!